hakkımızda

hakkımızda

Her türlü elektronik güvenlik ve otomasyon sistemleri konusunda uzman bir kuruluş olan Güney Güvenlik, sektörde 1981 yılından bu güne edindiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde pek çok ciddi kuruluşa hizmet verme olanağına sahip olmuştur. Bugün, Güney Bölgesi başta olmak üzere, bir çok yerel ve uluslararası firmaya sistem tanıtımı ve projelendirme, tesisat, montaj, süper vizyon test, eğitim ve satış sonrası hizmetler uzman personeller aracılığıyla sunulmuştur.

Gelişen teknolojileri yakından takip eden Güney Güvenlik, faaliyet alanları dahilinde olan bütün güvenlik ve otomasyon sistemlerini bilgisayar ve Internet ile entegre etmiş olup bununla beraber gerekli bilgisayar yazılım, donanım ve montajını da üstlenmektedir.

Güney Güvenlik satış sonrası hizmet garantisi verip, 7 gün 24 saat servis güvencesine sahiptir. Sürdürülen makul fiyat politikasının yanı sıra geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile müşterilerin ilk tercihi olma arzusunda olan Güney Güvenlik gün geçtikçe müşteri ve ürün portfoyünü geliştirmektedir.

Sunduğumuz ürün ve hizmetler konusunda ayrıntılı bilgi almak ve referanslarımız için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.